Fiyonklu Babet

(Toplam 7 ürün görüntüleniyor.)
Sıralama seçin

Hem yaz hem de ilkbahar ve sonbahar aylarında rahatça kullanabileceğiniz babetler hafif ve kullanışlı olmaları ile ön plana çıkmaktadır. İnce tabanlı, üzeri kumaş, deri, rugan ya da süet olarak hazırlanabilen modeller kadınlar tarafından sıklıkla tercih edilir. Ayağın tabanını tamamen saran ve aynı zamanda da ayaklarınızı rahat ettirerek size hareket kolaylığı sağlayan babetler ile gün içinde uzun süreler ayakta kalsanız bile bir rahatsızlık hissetmezsiniz.

üzerinde tarz ve modeline göre metal aksesuarların, boncukların, taşların ya da fiyonkların kullanımı mevcuttur. Fiyonklu olan babetler tarzınıza hem şık hem de sevimli bir hava katmaktadır. Topuksuz fiyonklu babet modelleri özellikle çalışan kadınlar ya da gün içinde sürekli hareket halinde olan kişiler için kullanımı oldukça pratik olan modellerdendir.

Tüm kombinleriniz ile uyum sağlayan babetler bağcıksız ve fermuarsız oldukları için çok kolay giyilip çıkarılırlar ve kullanırken ayağınızın şeklini aldığı için hiçbir şekilde size rahatsızlık vermez. Bu sezonun trendi ve her dönemin vazgeçilmezi olan fiyonklu modeller hem spor hem de klasik tarzın altına kullanılabilecek bir modeldir. Yazlık babet modellerinde açık renkler, fileli modeller ve taşlı kısımlar dikkat çekerken sonbahara uygun babetlerde ise rugan ve süet modeller mevcuttur. Zevkinize ve giyim tarzınıza göre satın alacağınız babeti uzun süre severek kullanabilirsiniz. Her numarasını bulabileceğiniz babeti hızlı ve güvenilir satın alma seçeneği ile sipariş vererek kapınıza kadar getirtebilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.