Parmak Arası Terlik

Seçtiğiniz kategoriye ait ürün bulunmamaktadır.
Sıralama seçin

Her ne kadar günümüzde plaj modasının vazgeçilmezleri arasında yer alıyor olsa da parmak arası terlik modellerinin geçmişi oldukça eski zamanlara kadar dayanıyor. Kullanım bakımından rahat olması nedeniyle özellikle yaz aylarında tercih edilen parmak arası tasarıma sahip terlikler kullanımındaki konfor bakımından da kadınlar tarafından ilgi görüyor.

Parmak Arası Terlik Modelleri Her Yaz Olduğu Gibi Bu Yaz da Moda!

Farklı aksesuar ya da materyaller ile zenginleştirilmiş olan ürün grubu içerisinde birbirinden eğlenceli seçenekler yer alıyor. Farklı zevklere hitap etmesi açısından tasarım olarak oldukça geniş bir yelpazede olsa da dayanıklılık ve kalite bakımından aynı kriterler ile üretiliyor. Her bir ürün tercih edilen malzemenin kalitesi dolayısıyla uzun yıllar rahatlıkla kullanılabiliyor. Tokalı ve kemerli yapıları ürünlerin daha modern ve daha şık durmasına yardımcı oluyor. Model bakımından olduğu gibi desen ve renk bakımından da çeşitlilik sunan bayan parmak arası terlik modelleri, özellikle neon renkler ile ön plana çıkıyor. Ürün grubu içerisinde platin renginden griye, beyazdan siyaha kadar her kıyafet ile rahatlıkla kombin yapılabilecek tasarımlara ulaşmak mümkün.

Sokak modasının nabzını tutan parmak arası modeller, özellikle günlük rahatlığından ödün vermek istemeyenlerin tercihlerini belirliyor. Kot pantolonların altında rahat bir görünüm sağlayan kadın parmak arası terlik modelleri aynı zamanda şort ya da maxi boy etekler ile de oldukça salaş ve şık bir görünüm kazandırıyor. Parmak Arası Terlik Fiyatları Zamansız şıklıktan yana olanlar için zengin dokunuşlar ile tasarlanan parmak arası terlikler fiyat bakımından da herkesin ulaşabileceği düzeydedir. Ekonomik bir fiyat listesine sahip olan bu ürünlerde fiyat farklılığı da göze çarpabiliyor. Değişiklikleri ise ürünün renginden modeline kadar birbirinden farklı özellikler etkileyebiliyor. Ortapedik taban yapısı sayesinde farklı ayak yapılarına uygun olan tasarımlar, stilini her bir tercihi ile ortaya çıkarmak isteyen tercihleri arasına giriyor. Zevkinize olduğu kadar ihtiyaçlarınıza da cevap vermeyi hedefleyen ürün grubu kaymaz taban yapısı sayesinde deniz kenarında ya da havuzda da güvenle kullanım avantajı sağlıyor. Mantar taban ayakları korumanın yanı sıra ayakların gün boyunca rahat kalmasını da sağlıyor. Böylece uzun süreli kullanımlarda dahi ayakları yormuyor.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.